KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036070
nr 1303 6070
Conny Ahlgren, skärgårdsbåt. Monogramsignerad. Olja på pannå, 37x57 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:01:55
300 kr
350 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr